Home oferta dla amatorów hodowców klatki dla przepiórek

klatki dla przepiórek

Obecnie dominującym systemem chowu przepiórek jest stosowany system klatkowy. Oprócz pewnych wad ma on niewątpliwie znacznie więcej zalet. Umożliwia najlepsze wykorzystanie powierzchni (do 100 ptaków na 1 m kw pow.) w pomieszczeniach. Tworzy pewną izolację poszczególnych stadek co utrudnia rozprzestrzenianie się chorób. Pozwala na indywidualną kontrolę nieśności i żywienia. W przypadku hodowli w pomieszczeniach nieogrzewanych lub na zewnątrz stwarza pewną ochronę przed wiatrem i zimnem. Poprawia zoohigienę utrzymania.

Klatka do hodowli amatorskiej do chowu 5-6 przepiórek wym 50x45x30 cm. Oraz klatki do hodowli półprofesjonalnej o wym 95x55x30 cm. Klatki te w zestawie są wyposażone w poidełka, karmidełka a ponadto w ruszta i tace kałowe. Mogą być zestawiane w systemie piętrowym.

Ponadto oferujemy unikalne klatki do hodowli przepiórek w pomieszczeniach nieogrzewanych, ciemnych a nawet na dworze. Słowem tam gdzie racjonalny chów tych ptaków jest praktycznie niemożliwy. Klatki te posiadają własne ogrzewanie i oświetlenie umożliwiające uzyskiwanie pożywnych jajeczek w ciągu całego roku. Ponadto tak jak i wszystkie nasze klatki posiadają samooczyszczający się ruszt, tacę kałową, Karmidełko, poidełko, żarówkę i płytkę grzejną (27W). Ptaki w ciągu zimy od chłodnego powietrza odgrodzone są 4mm. Szybą. Na życzenie możemy doposażyć klatkę w automat sterujący oświetleniem.

Wym. 67x67x37cm. Pozwalają na utrzymanie do 10 przepiórek.

Cena: 280 zł


Klatka do hodowli amatorskiej

Cena: 60 zł


klatka do hodowli półprofesjonalnej

cena: 180 złbezzapachowa klatka do domowej hodowli przepiórek

Cena: 90 zł